KOBİ’lere Uygun Kredi Kartları ve İmkanları

KOBİ’lere Uygun Kredi Kartları ve İmkanları

KOBİ’lere Uygun Kredi Kartları ve İmkanları

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler olarak bilinen KOBİ’lere özel kredi kartları artık günümüzde daha yaygın. Her banka KOBİ’lere özel fırsatlarla kredi kartı, limit ve ödeme imkanları sunabiliyor. Faizsiz veya uygun ödeme imkanlı veya yüksek limitli kredi kartı olanaklarıyla KOBİ’ler büyük oranda rahata kavuşabiliyor.

Bankalar bireysel kredi sağlayabildiği gibi ticari müşterileri için de kredi desteği sağlayabilmektedir. Bu sayede KOBİ’ler gelişebiliyor ve büyüyebiliyor. Bankalar her KOBİ için özel seçenekler sunuyor. Öyle ki bankalar içinde KOBİ öncelikli bankalar da bulunuyor.

KOBİ Kredisi Veren Bankalar

  • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)

KOBİ’lere özel ayrıcalık ve avantajlar sunuyor. KOBİ’lere hizmet adına Kosgeb ve AB hibeleri desteği gibi olanaklarla ön plana çıkıyor. Devletin sağladığı KOBİ’ler için Sıfır Faizli İşletme Kredisi vermeye yetkili olduğu için oldukça yardımcı ve destekleyici olabiliyor.

  • Halkbank

KOBİ’lere destek sağlayan bankalar arasında uygun faizli kredi ve hibe desteği sağlayarak KOBİ’lere doğrudan hizmet veriyor. TKDK TÜBİTAK ve Kalkınma Ajansları ile de bunu destekliyor. Esnafa, sanatkârlara ve girişimcilere özel hizmetleriyle de ön plana çıkıyor. Bunların yanı sıra web’den kredi olanağıyla KOBİ’lere 50 bin TL’ye kadar %1.21 aylık faiz oranları ile kredi sağlayabiliyor.

  • Denizbank

Esnafa özel hızlı kredi imkanlarıyla yıllık %9.90 faiz oranlı Nefes kredisi sunuyor. KGF teminatlı kredi ve KOBİ’lere TOBB taksitli ticari krediler, ticari kurtaran hesap, iş yeri mortgage kredileri ve taşıt kredileri olanakları sağlıyor.

  • QNB Finansbank

2 milyon TL resmi cirosu olan KOBİ’lere aynı günde 50 bin TL kredi ile en hızlı hizmeti sunuyor. Nakit ihtiyacı için gün içerisinde sağlanan ön onay süreci ile hiç beklemeden 50 bin TL’ye kadar kredi kullanma avantajıyla ön plana çıkıyor. Bunun için cepten TC kimlik numarasını SMS olarak göndermek yeterli oluyor. Ön onay mesajı ile banka şubesine giderek KOBİ’ler kredilerini alabiliyor.

  • Akbank

KOBİ’ler için taksitli ticari krediler, kısa vadeli krediler, spot ve gayri nakdi krediler, ticari konut ve taşıt kredisi, dış ticaret kredisi ve tarım kredisi gibi detaylı esnaf kredisi ürünleri sunuyor. KOBİ’lere özel bankacılık hizmetleriyle de ön plana çıkıyor ve gerekli belgeler dahilinde başvuru yapılması halinde KOBİ kredisi kullanılmaya devam edilebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir